Feniks 6X Pro w ofercie UMO na MSPO 2019

30 sierpnia 2019, 17:48
IMG-0045
Fot. UMO

Podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach firma UMO przygotowała dla zwiedzających specjalną ofertę firmy Garmin - promocyjną sprzedaż premierowych zegarków Feniks 6X Pro. 

Produkowany przez firmę Garmin International Feniks 6 to połączenie taktycznego zegarka z wielofunkcyjnym smartwatchem. Jest to zupełnie nowe rozwiązanie, które zostało zaprezentowane na stronie producenta dopiero 29 sierpnia 2019 r. Sprzedaż na MSPO 2019 zegarków Feniks 6 w cenie promocyjnej została jednak zorganizowana nie tylko w ramach działań promocyjnych, ale również by uczcić początek współpracy firmy UMO z Garmin Polska.

Feniks 6X Pro to w ofercie firmy Garmin linia ultranowoczesnych smartwatchów. W tej gamie produktów wykorzystano większość funkcji dostępnych we wcześniejszych rozwiązaniach tego rodzaju (w tym np. nadgarstkowy pomiar tętna, informacje z telefonu o przychodzących połączeniach, SMS-ach, mailach, funkcję zbliżeniowych płatności Garmin Pay oraz wszystkie funkcje GPS). Odświeżono natomiast design, który według producenta ma teraz „przypaść do gustu wszystkim sportowcom i podróżnikom” oraz dodano największy wyświetlacz spośród zegarków Garmin.

Spośród nowych funkcji wskazuje się na aplikację pozwalająca na zarządzania zużyciem energii oraz na planowanie tempa biegu w czasie zawodów (uwzględniając np. wysokość nad poziomem morza i temperaturę otoczenia). Jedną z największych nowości jest jednak system ładowania baterii za pomocą energii słonecznej (zastosowano soczewkę ładującą Power Glass), który wydłuża czas użytkowania zegarka podczas takich energowymagających funkcji jak słuchanie muzyki, intensywny trening czy prowadzenie nawigacji.

„Aby uczcić początek oficjalnej współpracy z firmą Garmin Polska, podczas targów będziemy sprzedawać zegarki Garmin ze specjalnym 20% rabatem. Promocją objęta będzie sprzedaż zegarków na naszym stoisku oraz drogą mailową za pośrednictwem adresu zamowienia@umo.pl. Zaznaczamy, że promocja jest jednorazowa i obowiązuje wyłącznie podczas targów MSPO. W przypadku zamówień kierowanych przez pocztę elektroniczną decydująca będzie data i godzina wysłania do nas wiadomości. Dodatkowo, dla naszych klientów kupujących produkty Garmin na targach przewidzieliśmy losowanie zegarków Instinct Tactical”.

 UMO

 

Reklama
KomentarzeLiczba komentarzy: 5
Reklama
Pajter78
niedziela, 1 września 2019, 05:36

Ciekawe jaka zywotnosc bo Suntoo to padaja dosc szybko ...nie mowiac o warunkach bojowych

Marek
poniedziałek, 2 września 2019, 09:36

Nie wiem jak Fenix 6, ale na Fenixa 3 nie mogę narzekać.

Afganczyk
sobota, 31 sierpnia 2019, 12:23

Tactical Hand Watch chodził po 65usd w Afganistanie w bazie US kto chcial to kupił Ale przebojem byly rękawice taktyczne 12usd kosmos Caly pluton uzbrojony

tut
sobota, 31 sierpnia 2019, 11:54

Ładnie zegarki... Nam raczej amunicja i działa są potrzebne.

Wojmił
sobota, 31 sierpnia 2019, 00:48

garmin made in china... za 2 tygodnie dostaną oficerowie chińscy...

Reklama
Tweets Defence24
 
Reklama
Reklama