Reklama

Diament dla PCO S.A. Nagroda Lidera Polskiego Biznesu przyznana

25 stycznia 2017, 16:39

Business Centre Club nagrodził najlepszych polskich przedsiębiorców podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu. Wśród laureatów, którzy otrzymali Diament do nagrody, znalazło się PCO S.A.

PCO S.A. w tym roku zostało zdobywcą szóstego Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Jest to wyróżnienie przyznawane laureatom z ubiegłych lat, którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycje swoich firm na rynku. Nagrodę w imieniu PCO S.A. odebrał prezes Ryszard Kardasz.

Business Centre Club od 1991 roku przyznaje Złote Statuetki w konkursie Lider Polskiego Biznesu firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. PCO S.A. po raz kolejny znalazło się w gronie przedsiębiorstw uhonorowanych podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu.

Nagrody dla najlepszych wręczali m.in. sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Jerzy Kwieciński i poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Lewandowski. Zgromadzonych gości przywitał prezes BCC Marek Goliszewski, odwołując się do rozmowy z włoskim przemysłem Papieża Franciszka, który zdefiniował pojęcie „przedsiębiorców sprawiedliwych”. Papież został uhonorowany nagrodą specjalną BCC w październiku ubiegłego roku w Watykanie za wskazywanie roli, jaką odgrywają dziś obecnie przedsiębiorcy.

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Reklama
Reklama
Reklama
Tweets Defence24
 
Reklama
Reklama