Wyzwania i rozwój obrony powietrznej. Konferencja w Dęblinie

20 listopada 2018, 14:09
F-16 Łask poprawiony
Fot. Airman 1st Class Ryan Conroy/U.S. Air Force
Reklama
Defence24
Defence24

DOTYCZY:


Wydział Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki Lotniczej Akademii Wojskowej oraz Wydział Wojskowy Akademii Sztuki Wojennej  organizują II Ogólnopolską Konferencję Naukową „Wyzwania i rozwój obrony powietrznej Rzeczypospolitej Polskiej. Obronność RP XXI wieku". Odbędzie się ona w Dęblinie w dniach 28-29 listopada 2018 r. Portal Defence24 jest patronem medialnym wydarzenia. 

Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2018 r. w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie (dawniej: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych).

Problematyka konferencji koncentruje się na organizacyjnych, technicznych doktrynalnych i społecznych zagadnieniach związanych z rozwojem obrony powietrznej w Polsce oraz procesem jej modernizacji w aspekcie zmian zachodzących w środowisku bezpieczeństwa powietrznego.  Taka formuła debaty naukowej zyskała poparcie i aprobatę najwyższych władz państwowych, czego wyrazem jest objęcie konferencji patronatem honorowym przez Ministra Obrony Narodowej i Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Portal Defence24 jest patronem medialnym konferencji. 

Szczegółowe informację na temat konferencji będzie można znaleźć na stronie internetowej Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki Lotniczej Akademii Wojskowej.

 

 

Defence24
Defence24
Reklama
KomentarzeLiczba komentarzy: 2
Reklama
kołalsky
środa, 21 listopada 2018, 09:52

Istnieje dziwna korelacja między takimi konferencjami a śmiertelnymi wypadkami w lotnictwie wojskowym. Chciałbym zgłosić referat pt "Bicie piany jako sposób rozmywania odpowiedzialności za katastrofy lotnicze w Armii" ...

ryszard56
wtorek, 20 listopada 2018, 16:45

ale jaja znow gadki ciekawe ile kasy pójdzie wiadome jest wszystko tylko trzeba ruszyc tylek i dzialać i to szybko

Tweets Defence24