Reklama

Bezpieczeństwo i gospodarka morska tematem konferencji na AMW

8 marca 2019, 12:19
Zrzut ekranu 2019-03-08 o 12.02.34
Fot. fotyga.pl

W dniu 22 marca 2019 r. o godz. 10:00 w Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni rozpocznie się międzynarodowa konferencja "Bezpieczeństwo i gospodarka morska - perspektywy i wyzwania w ujęciu europejskim i transatlantyckim". Portal Defence24.pl objął wydarzenie patronatem medialnym. 

Anna Fotyga, Przewodnicząca Podkomisji Bezpieczeństwa i Obrony Parlamentu Europejskiego, zaprasza na międzynarodową konferencję "Bezpieczeństwo i gospodarka morska - perspektywy i wyzwania w ujęciu europejskim i transatlantyckim". 

Jak informuje organizator podczas trzech paneli dyskusyjnych dot. bezpieczeństwa, gospodarki i studium konkretnych przypadków - głos zabiorą światowi eksperci z kilkunastu krajów: Europy, Azji i Ameryki Północnej, jak również przedstawiciele polskiego rządu z ministrami: Obrony Narodowej - Mariuszem Błaszczakiem - i Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej - Markiem Gróbarczykiem - na czele.

Pełen program, a także rejestracja jest dostępna poprzez stronę internetową http://fotyga.pl  

Defence24
Defence24
Reklama
KomentarzeLiczba komentarzy: 1
Reklama
jasnowidz
piątek, 8 marca 2019, 15:10

Po tym co napisano, albo raczej czego nie napisano nt. Marynarki Wojennej RP w nowym "Planie Modernizacji Technicznej" idę o zakład, że min. Błaszczaka będzie reprezentował, co najwyżej, któryś z jego wiceministrów...

Reklama
Tweets Defence24
 
Reklama
Reklama