HSW poszukuje operatorów maszyn CNC

9 października 2019, 11:36
HutaStalowWola
Fot. HSW.
Defence24
Defence24

Huta Stalowa Wola S.A., jedno z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw polskiego przemysłu sektora obronnego, poszukuje kandydatów na stanowisko operatora maszyn CNC.

Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji, będą zajmować się obsługą obrabiarek sterowanych numerycznie, a w zakres ich obowiązków wchodzić będzie także przygotowywanie maszyn do pracy poprzez dobór odpowiednich parametrów i narzędzi. Poszukiwane są osoby zaangażowane, dla których jakość i terminowość wykonywanej pracy jest podstawą.

Od kandydatów oczekuje się przynajmniej zawodowego wykształcenia oraz praktyki zawodowej w zakresie obróbki skrawaniem. Dodatkowo wymagana jest bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi. Wskazana jest przy tym bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane jest posiadanie uprawnień do obsługi suwnic z poziomu roboczego oraz znajomość programów Heidenhain i Sinumerik.

Przyjęcie oferty pracy na tym stanowisku związane jest z gotowością do pracy w systemie trzyzmianowym.

HSW S.A. oferuje atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z posiadanymi kwalifikacjami, możliwość rozwoju zawodowego, (w tym szkolenia i dofinansowanie studiów związanych z zajmowanym stanowiskiem), oraz dodatkowe benefity i pakiet socjalny obejmujący poza pracownikiem, jego najbliższą rodzinę.

Artykuł przygotowany we współpracy z Hutą Stalowa Wola S.A.

Defence24
Defence24
Reklama
Tweets Defence24