Reklama

Prezes Targów Kielce: Planujemy budowę nowej, bardzo dużej hali [SKANER Defence24]

24 września 2018, 16:10

"Jeszcze parę lat temu wydawało nam się, że jest niemożliwe, że przebijemy taki pułap 500 wystawców bo przez kilka dobrych lat ta liczba oscylowała wokół czterystu kilkudziesięciu. Dziś jest ich 624."  - mówi w programie Skaner Defence24 Andrzej Mochoń, przez zarządu Targów Kielce. Prezes zdradził także plany budowy nowej bardzo dużej hali oraz modernizacji już istniejącej w Kielcach infrastruktury. 

Jako organizatorzy cieszymy się, że targi odwiedził zarówno minister obrony Pan Mariusz Błaszczak, który otworzył targi, jak i patron honorowy Pan Prezydent Andrzej Duda. Odwiedziło je także kilkadziesiąt delegacji zarówno z krajów europejskich, jak i afrykańskich, azjatyckich i z Ameryki Południowej.

Andrzej Mochoń, przez zarządu, Targi Kielce S.A.

 

Myśląc o przyszłości mamy plany budowy nowej bardzo dużej hali. W tej chwili mamy ich siedem, a ta nowa będzie o powierzchni przeszło 12 tys. metrów kwadratowych czyli będzie tak duża jak trzy z naszych istniejące. Przy okazji kompletnie zmodernizujemy Halę G. [...] Jak będziemy mieli więcej powierzchni to będziemy mieć większy komfort. Myślę, że część sprzętu, który stoi obecnie na zewnątrz wjedzie do hal. 

Andrzej Mochoń, przez zarządu, Targi Kielce S.A.

 

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 1
minibeti
środa, 26 września 2018, 19:14

Super Oby targi się rozrastały i Polska zdobywała jeszcze większy prestiż na świecie

Reklama
Tweets Defence24
 
Reklama
Reklama