Zmiana w Szefostwie Techniki Morskiej Inspektoratu Uzbrojenia

1 marca 2021, 13:31
Zrzut ekranu 2021-03-1 o 13.46.58
Fot. iu.wp.mil.pl

Komandor Piotr Skóra został nowym szefem Szefostwa Techniki Morskiej IU zastępując na tym stanowisku kmdr Wojciecha Szyszkowskiego - poinformował rzecznik tej instytucji.

26 lutego br. był ostatnim dniem zawodowej służby wojskowej dla komandora Wojciecha Szyszkowskiego, Szefa Szefostwa Techniki Morskiej w Inspektoracie Uzbrojenia.

„Służba w Inspektoracie Uzbrojenia była dla mnie ogromnym wyzwaniem i powodem do dumy, a sprawując funkcję Szefa Szefostwa Techniki Morskiej miałem świadomość ciążącej na mnie oraz na moich podwładnych odpowiedzialności związanej z realizacją programów modernizacyjnych Marynarki Wojennej RP. Czas spędzony w Inspektoracie Uzbrojenia był dla mnie również okazją do współpracy z najlepszymi fachowcami w swojej dziedzinie, którzy swoim zaangażowaniem wielokrotnie udowodnili wysoki profesjonalizm, czego wyrazem jest skuteczna realizacja istotnych z punktu widzenia Marynarki Wojennej umów” – tymi słowami kmdr Wojciech Szyszkowski pożegnał się z Inspektoratem Uzbrojenia – „Życzę Panu Generałowi oraz moim koleżankom i kolegom, aby ich dalsza służba i praca były powodem do satysfakcji i przynosiła wymierne efekty w postaci nowego sprzętu wojskowego dla Sił Zbrojnych RP”.

Zgodnie z decyzją Ministra Obrony Narodowej obowiązki Szefa Szefostwa Techniki Morskiej przejmie kmdr Piotr Skóra, aktualnie pełniący obowiązki Zastępcy Szefa STM, który w ubiegłych latach sprawował również m.in. funkcje Szefa Wydziału Analityczno-Koncepcyjnego STM oraz Szefa Oddziału Programu Marynarki Wojennej w Inspektoracie Uzbrojenia.

Defence24
Defence24
Reklama
KomentarzeLiczba komentarzy: 4
Reklama
Herr Wolf
wtorek, 2 marca 2021, 08:10

Szef wszystkich szefów!!! My mamy jakąś technikę morską???

ania
poniedziałek, 1 marca 2021, 23:38

Miała być Agencja Uzbrojenia w 2020 roku - jest jak zwykle w pislandzie,

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
poniedziałek, 1 marca 2021, 22:35

Przeczytajcie uwaaaażnie ten cytat z pożegnalnej mowy odchodzącego komandora.

Pjoter
poniedziałek, 1 marca 2021, 18:01

I co tego ogladam targi uzbrojenia na bliskim wschodzie ani pgz ani firm prywatnych ciekawe czy chociaz ktoś był podejrzeć co w temacie

Tweets Defence24