MSPO 2021: Po raz dziewiąty zostaną wręczone statuetki „Lider Bezpieczeństwa Państwa”

27 sierpnia 2021, 09:17
lider bezpieczeństwa
Reklama

Już po raz dziewiąty Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych w organizowanym Ogólnopolskim Konkursie pn. „Lider Bezpieczeństwa Państwa” nagrodzi i uhonoruje wyróżniające się instytucje i firmy polskie statuetkami Lider Bezpieczeństwa Państwa w kategorii „Innowacyjna Firma” oraz „Innowacyjny Produkt”. Patronem medialnym jest Defence24.

Wyróżnienia przyznaje Kapituła Konkursu w uznaniu dla najnowszych produktów, projektów i usług dedykowanych polskiemu wojsku i służbom odpowiedzialnym za nasze zbiorowe bezpieczeństwo. Tegoroczna edycja Uroczystej Gali wręczenia nagród zyskała szczególnie prestiżowe Honorowe Patronaty od szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego oraz Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Te wyjątkowe wyróżnienia są równocześnie wyrazem szacunku i uznania składanym polskim przedsiębiorcom oraz naukowcom za ich konstruktywne i efektywne zaangażowanie na rzecz wzmacniania bezpieczeństwa i obronności. Miejsce i czas wręczenia nagród nie jest też dziełem przypadku, bowiem Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach, jednoznacznie tematycznie związany jest z prezentacją i przeglądem najnowszych osiągnięć techniki i technologii stosowanych w nowoczesnych siłach zbrojnych na całym świecie.

Te nagrodzone i wiele innych będzie można obejrzeć w dniach od 7 do 10 września br. podczas kolejnej XXIX edycji MSPO. 

Reklama
Reklama
Defence24
Defence24
Reklama
KomentarzeLiczba komentarzy: 3
Reklama
Viktor
niedziela, 5 września 2021, 10:33

Z 7 dotychczasowych nagród ani jedna nie wdrożona AU chyba o nich nie wie

Zgryźliwy bezpiecznik
sobota, 28 sierpnia 2021, 21:48

Lider bezpieczeństwa jest tylko jeden - Jaro Homo (homo- łac. człowiek) sapiens. Drugie ma Niedzielski. Trzecie Horban. Innowacyjna firma to ta od Szumowskiego handlarza. Innowacyjny produkt to ten koncernów preparat mengele, potrójne miejsc na podium. 200 tys. Polaków w piachu. Ponad 30 mld zł zmarnowane na preparaty. Amantadyna kosztuje kilkadziesiąt zł, a nie nie ponad 300. Zgłaszam jeszcze innowacyjne pieniądze 770 mld zł!!! Nikt ich nie widział! Innowacyjny produkt bezpieczeństwa to maseczka szumowska. Zaleciłbym siło zbrojnym zamiast MP-4. No i mamy cyborgi armię dronów sterowanych medialnie, w tym bioroboty bojowe w mundurach. ;-)

Rezerwista
sobota, 28 sierpnia 2021, 07:59

Gratulacje dla organizatorów i wszystkich dotychczas wyróżnionych

Tweets Defence24