MSPO 2019: urządzenia obserwacyjne Canona [Defence24 TV]

16 września 2019, 07:12

Na tegorocznej edycji targów Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach chcieliśmy zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania. Jest to kamera wysokoczuła ME20. Mamy również ciekawą ofertę skierowaną do służb mundurowych, do obserwacji. Są to lornetki do obserwacji morskich, naziemnych, jak i też obserwacji obiektów poruszających się w ruchu — powiedział Defence24 TV menadżer ds. rozwoju B2B Central Europe Canon Polska Sp. z.o.o. Piotr Wieczorek.

Wieczorek zaprezentował bogatą ofertę lornetek, a także najnowsze projektory instalacyjne, drukarki, kamery reporterskie i wiele innych, które są oferowane zarówno żołnierzom, jak i funkcjonariuszom służb mundurowych.

Z kolei przedstawiciel Canon Polska sp. z o.o. Robert Woźniak mówił też o rodzinie produktów, charakteryzujących się zdolnością do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, a także bardzo dobrą stabilizacją obrazu i zaawansowanymi układami optycznymi. W Kielcach prezentowano np. lornetkę, która dzięki stabilizacji obrazu może służyć do rozpoznania morskiego.

Woźniak przedstawił także kamerę ME20F-SHN full HD do ogólnych zastosowań, która ma możliwość nagrywania niemalże w zupełnych ciemnościach, a na dodatek w kolorze. Może także być wyposażona w dowolne obiektywy, a także zdalnie sterowana na specjalnym statywie.

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Defence24