"Silne Wojsko Polskie musi mieć silne zaplecze w przemyśle zbrojeniowym" [Defence24 TV]

4 września 2019, 14:33
Błaszczak_pr
Defence24
Defence24

DOTYCZY:


Liczniejsze wojsko, wyposażone w nowoczesny sprzęt i silnie osadzone w NATO, a szczególnie w relacjach z USA, które są gwarantem systemu bezpieczeństwa na świecie – podkreślał minister obrony narodowej, który podczas rozpoczęcia debaty Defence24.pl „Promotory Bezpieczeństwa” mówił o trzech celach, realizowanych przez resort obrony narodowej. - Silne Wojsko Polskie musi mieć silne zaplecze w przemyśle zbrojeniowym - dodał szef MON.

Defence24
Defence24
Reklama
KomentarzeLiczba komentarzy: 4
Reklama
Polish blues
czwartek, 5 września 2019, 13:58

Nie tylko, także we współpracy zagranicznej należy upatrywać siły. Skąd bowiem weźmiemy amunicję oraz sprzęt jeżeli będziemy polegali wyłącznie na własnych zakładach zbrojeniowych, które w przypadku konfliktu zostaną zbombardowane w pierwszej lub drugiej kolejności?

Polacy nie są ślepi i widzą co się dzieje
czwartek, 5 września 2019, 10:11

Jaki przemysł obronny ? Montownie klocków z ameryki za grubą kase lub kupowanie z półki.

weteran
środa, 4 września 2019, 21:25

Zamiast nowoczesnego uzbrojenia wojsko dostało przysłowiowe KOSY.

Marcin
środa, 4 września 2019, 21:06

Śmieszy mnie to wszystko hehe od tyłu lat próbowałem dostać się do wojska, i za każdym razem słyszałem że nie ma etatów. Ale etaty były i nadal są ale tylko dla swoich... Dlatego stwierdziłem że nie warto być lojalny wobec wojska i jak kiedyś będą potrzebowali ludzi do obrony kraju powiem żeby bronili się sami! hehehe...

Reklama
Reklama
Tweets Defence24
 
Reklama
Reklama