Reklama

Kamera PCO dla Rosomaka wyróżniona Defenderem

13 września 2016, 10:16
Defender dla PCO
Fot. PCO
Defence24
Defence24

PCO S.A. otrzymało podczas MSPO 2016 nagrodę Defender, dla najlepszych produktów przemysłu obronnego. Wyróżnienie przyznano za kamerę termowizyjną KLW-1R "Asteria", przeznaczoną do instalacji w kołowych transporterach opancerzonych Rosomak.

Kamera termowizyjna KLW-1R „Asteria”, która została nagrodzona Defenderem jest zmodyfikowaną wersją KLW-1, przystosowaną do montażu na kołowym transporterze opancerzonym Rosomak, między innymi w miejsce dotychczasowych kamer TILDE FC.

Czytaj więcej: Polska termowizja dla Rosomaka na MSPO

Kamera jest proponowana zarówno w ramach modyfikacji wyposażenia istniejących KTO Rosomak, jak i dla nowych pojazdów z wieżami bezzałogowymi ZSSW-30. 

Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości chłodzony detektor III generacji. Umożliwia także wybór pola analizy układów automatyki obrazu.

Czytaj więcej: Nowy Serwis Specjalny MSPO.Defence24.pl - Najnowsze informacje i analizy z Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Zapraszamy!

Nagroda Defender przyznana podczas tegorocznego XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego dla kamery termowizyjnej KLW-1R „ASTERIA” jest wyrazem uznania za wyróżniające rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa.

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 2
baba
piątek, 16 września 2016, 21:23

Chyba wypadało by przerwać lansowanie się prezesa i seryjne nagradzanie tych niezwykle złożonych i innowacyjnych produktów? Proszę dajmy już spokój

kkkk
piątek, 16 września 2016, 21:19

Który to już raz za to samo? Co to za złożony produkt? Czy to nie jest demagogia i dewaluacja tych targów?

Reklama
Reklama
Reklama
Tweets Defence24
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama