Inspektorat Uzbrojenia szuka radcy prawnego

26 września 2016, 13:39
Inspektorat Uzbrojenia
Fot. M. Dura
Defence24
Defence24

Inspektorat Uzbrojenia opublikował ogłoszenie o poszukiwaniu radcy prawnego na stanowisko związane ze świadczeniem pomocy prawnej w zakresie przygotowania i realizacji przetargów, w szczególności w obszarze prawa zamówień publicznych oraz obsługi umów zawartych w wyżej wymienionym trybie.

Inspektorat Uzbrojenia poszukuje radcy prawnego w celu zatrudnienia go na pełny etat na stanowisko związane ze świadczeniem pomocy prawnej w zakresie przygotowania i realizacji przetargów, w szczególności w obszarze prawa zamówień publicznych oraz obsługi umów zawartych w ww. trybie.

Kandydat ubiegający się na stanowisko powinien posiadać tytuł zawodowy radcy prawnego. Musi również wykazać doświadczenie w zakresie świadczenia pomocy prawnej związanej z organizowaniem przetargów, w szczególności w obszarze prawa zamówień publicznych. Ponadto powinien znać biegle język angielski. Jak zaznacza IU, poświadczenie bezpieczeństwa będzie dodatkowym atutem.

Inspektorat Uzbrojenia realizuje zadania obejmujące fazę analityczno-koncepcyjną i realizacyjną procesu pozyskiwania uzbrojenia i sprzętu wojskowego na potrzeby Sił Zbrojnych RP, w tym w szczególności zadań realizowanych w ramach programów uzbrojenia ustanawianych w celu pozyskania uzbrojenia i sprzętu wojskowego niezbędnego dla zapewnienia technicznych warunków do osiągnięcia wymaganych zdolności operacyjnych Sił Zbrojnych RP.

Defence24
Defence24
Reklama
KomentarzeLiczba komentarzy: 1
Reklama
Moshe Schwantz
wtorek, 27 września 2016, 07:50

...dodatkowym atutem to może być znajomość w mowie i piśmie języka np. niemieckiego i francuskiego, obok podstawowego angielskiego, ...ale nie na miłość boską - poświadczenie bezpieczeństwa!!!! Czy w IU ktoś się pozamieniał z gwoździem na łebki?

Tweets Defence24