IMI Systems: Rakietowy Lynx i amunicja dla czołgów [Defence24 TV]

14 września 2018, 17:43

Prezentujemy tu część naszej propozycji dla Homara. System oparty o wyrzutnię rakietową Lynx (...). Jest to autonomiczna wyrzutnia, która odpala wszystkie typy pocisków rakietowych - wśród nich dwie proponowane przez nas w programie Homar - mówił w rozmowie z Defence24 TV Avinoam Zafir, Corporate Vice President, Marketing z IMI Systems, podczas tegorocznej edycji kieleckich targów MSPO. 

Obie rakiety całkowicie odpowiadają na zapotrzebowanie polskich sił lądowych, określone w programie Homar. Wraz z nimi oferujemy również kompletny transfer technologii dla polskich zakładów - zapewniając im pełną niezależność w zakresie produkcji tego systemu w przyszłości (...)

Avinoam Zafir, Corporate Vice President, Marketing z IMI Systems

 

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 7
pan
niedziela, 16 września 2018, 22:27

dobrze mowi brac i zapomniec .

WW3
niedziela, 16 września 2018, 10:05

Izraelski system ma jedną wadę która dla polskiego rządu jest nie do przyjęcia,mianowicie niema tam naklejki Made in USA.A tak poza tym to bije na głowę ofertę amerykańską

bms
sobota, 15 września 2018, 20:05

Podobno ju pozamiatane ! Jedna z gazet napisala ze prezydent Duda podpisze w Waszyngtonie wstepna umowe na zakup 56 wyrzutni HIMARS wraz z pociskami GMLRS i ATACMS. Umowie nie bedzie towarzyszyl zaden offset. Wg tej gazety strona polska zaskoczyla USA zadaniami transferu technologii ale brak offsetu oznacza tanszy zakup. No comments !

Adam
sobota, 15 września 2018, 14:02

Jeżeli to prawda z tym transferem technologi to wybór jest oczywisty, jak najszybciej to realizować!

KrzysiekS
sobota, 15 września 2018, 09:28

Jeżeli jest prawdą to napisał Pan Z. Lentowicz na stronie RP cytuję \"Ekspert twierdzi, że oferty związane z Homarem, napływające z Tel Awiwu, były wyraźnie tańsze od amerykańskich.\" na dodatek całkowita produkcja podstawowego efektora możliwość wpięcia w polskie systemy czego nie daje HIMARS na dzień dzisiejszy to gdzie są te osławione ZZ Solidarność które potrafią przeforsować znacznie gorsze wyroby dla MON?

Marek1
sobota, 15 września 2018, 05:35

... wraz z rakietami oferujemy również kompletny transfer technologii dla polskich zakładów - zapewniając im pełną niezależność w zakresie produkcji tego systemu w przyszłości\" ... i to jest własnie TO, czego amerykańskie koncerny zbrojeniowe Polsce konsekwentnie odmawiają, a CO jest istotą i sensem ogromnych wydatków ponoszonych przez Polaków na obronność Kraju. Czego można tu NIE rozumieć ... ?

J
sobota, 15 września 2018, 05:15

I na co jeszcze czekamy?!

Tweets Defence24