Reklama

Diament dla PCO S.A. Nagroda Lidera Polskiego Biznesu przyznana

25 stycznia 2017, 16:39
Ryszard Kardasz z PCO S.A. odbiera Diament do Stauetki Lidera Polskiego Biznesu, fot. PCO SA
fot. PCO SA
fot. PCO SA

Business Centre Club nagrodził najlepszych polskich przedsiębiorców podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu. Wśród laureatów, którzy otrzymali Diament do nagrody, znalazło się PCO S.A.

PCO S.A. w tym roku zostało zdobywcą szóstego Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Jest to wyróżnienie przyznawane laureatom z ubiegłych lat, którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycje swoich firm na rynku. Nagrodę w imieniu PCO S.A. odebrał prezes Ryszard Kardasz.

Business Centre Club od 1991 roku przyznaje Złote Statuetki w konkursie Lider Polskiego Biznesu firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. PCO S.A. po raz kolejny znalazło się w gronie przedsiębiorstw uhonorowanych podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu.

Nagrody dla najlepszych wręczali m.in. sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Jerzy Kwieciński i poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Lewandowski. Zgromadzonych gości przywitał prezes BCC Marek Goliszewski, odwołując się do rozmowy z włoskim przemysłem Papieża Franciszka, który zdefiniował pojęcie „przedsiębiorców sprawiedliwych”. Papież został uhonorowany nagrodą specjalną BCC w październiku ubiegłego roku w Watykanie za wskazywanie roli, jaką odgrywają dziś obecnie przedsiębiorcy.

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Reklama
Reklama
Reklama
Tweets Defence24
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama