9 milionów za serwis infrastruktury OPD Gdynia

18 stycznia 2021, 16:19
Serwis
Fot. freepik

Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych wyłoniło wykonawcę usług serwisowych sprzętu i oprogramowania wykorzystywanego w Ośrodku Przetwarzania Danych w Gdyni. Kto będzie realizował zamówienie oraz jaką kwotę planowano na ten cel?

Jednostka logistyczna podporządkowana pod Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni ogłoszenie w sprawie realizacji usług zapewnienia serwisu infrastruktury sprzętowo-programowej dla OPD Gdynia opublikowała w listopadzie minionego roku.

Postępowanie w związku z licznymi pytaniami ze strony potencjalnych wykonawców przedłużano trzykrotnie, a otwarcie ofert odbyło się 8 stycznia. Pierwotnie zamawiający planował na ten cel kwotę 13,5 miliona złotych i tu dobra wiadomość, ponieważ usługi będą realizowane za znacznie mniejszą kwotę.

W postępowaniu złożona została tylko jedna oferta przedstawiona przez konsorcjum polskich firm informatycznych, które zobowiązały się do świadczenia usług za kwotę nieco powyżej 9,5 miliona złotych, z zachowaniem czasu reakcji serwisu na poziomie do czterech godzin, gwarantowanego czasu usunięcia awarii urządzeń i oprogramowania na poziomie do 48 godzin. Członkami konsorcjum są ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., COMP S.A. oraz Atende S.A.

Reklama
Reklama
Reklama
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
Reklama
No results found.
Tweets Defence24