Reklama

Nowe osiągnięcia Works 11. Rusza centrum szkoleniowe [Defence24.pl TV]

22 września 2017, 17:37
Michał Lubiński, Prezes Zarządu Works11
Fot. Defence24.pl
Defence24
Defence24

W czasie targów MSPO 2017 firma Works11 zaprezentowała obok znanych produktów nowe osiągnięcia. Firma zaprezentowała swój nowy dział szkoleń - Works 11 Training Center, a także poinformowała m.in. o uzyskaniu zdolności produkcyjnych moździerza Antos oraz o otrzymaniu zgody Departamentu Stanu USA na produkcję w Polsce rewolwerowego granatnika kalibru 40x46 i 40x51 firmy Milkor. 

Granatnik M32A1 posiada 100% wymienność części zamiennych pomiędzy egzemplarzami. Ja uważam, że na dzień dzisiejszy jest to produkt najbardziej popularny na świecie i najbardziej sprawdzony o czym świadczą tysiące sprzedanych egzemplarzy i użytkownicy rozlokowani w wielu krajach.

Michał Lubiński, Prezes Zarządu Works11

Michał Lubiński, prezes zarządu Works 11 poinformował również o podpisaniu przez firmę kontaktu z McDonnell Douglas na przedstawicielstwo lekkich śmigłowców typu Little Bird.

Jesteśmy po rozmowach z zakładami lotniczymi, także tworzymy w tym momencie możliwości obsług tych śmigłowców (Little Bird - przyp. red.) i docelowo, jeśli MON lub MSWiA zdecyduje się na zakup większej ilości, wchodzi w grę polonizacja tak jak w przypadku większych maszyn.

Michał Lubiński, Prezes Zarządu Works11

Podczas kieleckich targów firma po raz pierwszy zaprezentowała swój działa szkoleń - Works 11 Training Center, kierowany przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy do niedawna odbywali służbę w wojskach specjalnych, policji oraz służb ratowniczych. Szkolenia są prowadzone w trzech równoległych liniach rozwoju. Pierwszym z nich jest wsparcie produktów oferowanych przez firmę, co klient otrzymuje w pakiecie.

Druga linia rozwoju to szkolenie w szerokim zakresie oferowane dla służb porządku publicznego. Szeroka oferta obejmuje w tym aspekcie m.in strzelectwo, taktykę i medycynę pola walki. Trzecia linia przewiduje szkolenie dla pasjonatów organizacji proobronnych w dziedzinie strzelectwa, a także ratownictwa medycznego. 

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 6
Kazik
piątek, 22 września 2017, 17:54

Panie Michale gratulacje!!!

samsam
piątek, 22 września 2017, 19:49

czy ktoś się orientuje ile można puszczyków (SW-4) kupić za jednego little birda (MH-6) ? ... rozumiem, że naszym specjalsom się podoba i chcą latać jak na "amerykańskich filmach", ale czy naprawdę nie da się w tej roli używać rodzimej konstrukcji ?

Ktos
sobota, 23 września 2017, 01:51

Serio? Czy Ty znasz specyfikacje obu śmigłowców?

jurgen
piątek, 22 września 2017, 19:21

"Granatnik M32A1 posiada 100% wymienność części zamiennych pomiędzy egzemplarzami". Czyli jak się postawi dwa takie granatniki obok siebie, to można wyjąć część z jednego i włożyć do drugiego i odwrotnie - niesamowite

Andy
sobota, 30 września 2017, 14:30

W przypadku karabinów z rodziny UKM 2000 takiej wymienności nie ma. To dopiero jest "niesamowite" :) Dla każdego egzemplarza części ruchome są dopasowywane indywidualnie. za pomocą pilnika w fabryce. To nie jest żart.

zenek
sobota, 23 września 2017, 14:50

myślę, że to działa nawet jak weźmiesz 3 egzemplarze. Niebywała elastyczność.

Reklama
Reklama
Reklama
Tweets Defence24
 
Reklama
Reklama