Nowe osiągnięcia Works 11. Rusza centrum szkoleniowe [Defence24.pl TV]

OPUBLIKOWANO: Piątek, 22 Września 2017, 15:37
Michał Lubiński, Prezes Zarządu Works11

W czasie targów MSPO 2017 firma Works11 zaprezentowała obok znanych produktów nowe osiągnięcia. Firma zaprezentowała swój nowy dział szkoleń - Works 11 Training Center, a także poinformowała m.in. o uzyskaniu zdolności produkcyjnych moździerza Antos oraz o otrzymaniu zgody Departamentu Stanu USA na produkcję w Polsce rewolwerowego granatnika kalibru 40x46 i 40x51 firmy Milkor. 

Granatnik M32A1 posiada 100% wymienność części zamiennych pomiędzy egzemplarzami. Ja uważam, że na dzień dzisiejszy jest to produkt najbardziej popularny na świecie i najbardziej sprawdzony o czym świadczą tysiące sprzedanych egzemplarzy i użytkownicy rozlokowani w wielu krajach.

Michał Lubiński, Prezes Zarządu Works11

Michał Lubiński, prezes zarządu Works 11 poinformował również o podpisaniu przez firmę kontaktu z McDonnell Douglas na przedstawicielstwo lekkich śmigłowców typu Little Bird.

Jesteśmy po rozmowach z zakładami lotniczymi, także tworzymy w tym momencie możliwości obsług tych śmigłowców (Little Bird - przyp. red.) i docelowo, jeśli MON lub MSWiA zdecyduje się na zakup większej ilości, wchodzi w grę polonizacja tak jak w przypadku większych maszyn.

Michał Lubiński, Prezes Zarządu Works11

Podczas kieleckich targów firma po raz pierwszy zaprezentowała swój działa szkoleń - Works 11 Training Center, kierowany przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy do niedawna odbywali służbę w wojskach specjalnych, policji oraz służb ratowniczych. Szkolenia są prowadzone w trzech równoległych liniach rozwoju. Pierwszym z nich jest wsparcie produktów oferowanych przez firmę, co klient otrzymuje w pakiecie.

Druga linia rozwoju to szkolenie w szerokim zakresie oferowane dla służb porządku publicznego. Szeroka oferta obejmuje w tym aspekcie m.in strzelectwo, taktykę i medycynę pola walki. Trzecia linia przewiduje szkolenie dla pasjonatów organizacji proobronnych w dziedzinie strzelectwa, a także ratownictwa medycznego. 

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz

8 komentarzy

samsam Piątek, 22 Września 2017, 17:49
czy ktoś się orientuje ile można puszczyków (SW-4) kupić za jednego little birda (MH-6) ? ... rozumiem, że naszym specjalsom się podoba i chcą latać jak na "amerykańskich filmach", ale czy naprawdę nie da się w tej roli używać rodzimej konstrukcji ?
Ktos Piątek, 22 Września 2017, 23:51
Serio? Czy Ty znasz specyfikacje obu śmigłowców?
jurgen Piątek, 22 Września 2017, 17:21
"Granatnik M32A1 posiada 100% wymienność części zamiennych pomiędzy egzemplarzami".
Czyli jak się postawi dwa takie granatniki obok siebie, to można wyjąć część z jednego i włożyć do drugiego i odwrotnie - niesamowite
Andy Sobota, 30 Września 2017, 12:30
W przypadku karabinów z rodziny UKM 2000 takiej wymienności nie ma. To dopiero jest "niesamowite" :)
Dla każdego egzemplarza części ruchome są dopasowywane indywidualnie. za pomocą pilnika w fabryce.
To nie jest żart.
Wymienność części Piątek, 13 Października 2017, 16:24
Serio?
Chyba żart, wymienność części była już wprowadzona w połowie 19 wieku!
Był to wymóg zamawiającego. Co prawda pierwsze przymiarki, Francja, US nie były udane, była obróbka ręczna, to już po wprowadzeniu maszyn był to standard!
zenek Sobota, 23 Września 2017, 12:50
myślę, że to działa nawet jak weźmiesz 3 egzemplarze. Niebywała elastyczność.
Roman Niedziela, 24 Września 2017, 0:07
No. A wiecie czym różni sie jedna wersia od drugiej! Bo mowa jest o tym ze mozna zamieniać czesci pomiędzy wersjami. ...
Kazik Piątek, 22 Września 2017, 15:54
Panie Michale gratulacje!!!